Het team van onze school

Op basisschool Eerschot werkt een team van ± 25 medewerkers met verschillende functies en taken. De schoolleiding (managementteam) stuurt en bewaakt de doorgaande lijn in de school en bestaat uit:
Directeur

  • Bouwcoördinatoren
  • Intern begeleider

De Intern begeleider (IB-er) is belast met de ontwikkeling, coördinatie en uitvoering van het zorgbeleid van de school en de begeleiding van de leerkrachten.

De groepsleerkrachten dragen de verantwoordelijkheid voor hun groep. Zij geven les en onderhouden contacten met de ouders. Daarnaast nemen zij zitting in de diverse kennisteams binnen de school. Er zijn ook leerkrachten met speciale taken zoals bv. taalcoördinator, cultuurcoördinator en de meerbegaafdheidscoördinator.
Daarnaast zijn werkzaam op onze school:

  • Administratieve kracht
  • Conciërge
  • Huishoudelijk personeel

Schooljaar 2018-2019

Directeur

Mevrouw Marjo Timmermans

e-mailadres:
mtimmermans@bseerschot.nl

Groep 1A+2A

Juffrouw Inge van Eijndhoven

E-mailadres:
ivaneijndhoven@bseerschot.nl

Groep 1A+2A

Juffrouw Elia Dilissen

e-mailadres:
edilissen@bseerschot.nl

Groep 1B+2B

Juffrouw Vanessa Arts

e-mailadres:
varts@bseerschot.nl

Groep 1B+2B

Juffrouw Jacqueline van Leeuwen

e-mail:
jvanleeuwen@bseerschot.nl

Groep 1C+2C

Juffrouw Maria Dekkers

e-mailadres:
mdekkers@bseerschot.nl

Groep 1C+2C

Juffrouw Yvonne van de Velde

e-mailadres:
yvandevelde@bseerschot.nl

Groep 3A

Juffrouw Suzanne van Boxmeer

e-mailadres:
svanboxmeer@bseerschot.nl

Groep 3A

Juffrouw Carla Hulsen

e-mailadres:
chulsen@bseerschot.nl

Groep 3B+4B

Juffrouw Karin Wijnen

e-mailadres:
kwijnen@bseerschot.nl

Groep 3B+4B

Juffrouw Elke Verhoeven

e-mailadres:
everhoeven@bseerschot.nl

Groep 4A

Juffrouw Romy Smits

e-mail: 
rsmits@bseerschot.nl

Groep 4A

Juffrouw Marieke van de Weideven

e-mailadres:
mvandeweideven@bseerschot.nl

Groep 5A

Juffrouw Inge van Bakel

e-mailadres:
ivanbakel@bseerschot.nl

Groep 5A

Juffrouw Sabine van Zoggel

e-mailadres:
svanzoggel@bseerschot.nl

Groep 5B+6B

Juffrouw Sabine van Zoggel

e-mailadres:
svanzoggel@bseerschot.nl

Groep 5B+6B

Juffrouw Helge Schepens

e-mailadres:
hschepens@bseerschot.nl

Groep 6A+7A

Meneer Mark Hulsen

e-mailadres:
mhulsen@bseerschot.nl

Groep 6A+7A

Juffrouw Romy Smits

e-mail: 
rsmits@bseerschot.nl

Groep 7B

Meneer John van der Sman

e-mailadres:
jvandersman@bseerschot.nl

Groep 7B

Juffrouw Liset Schepers

e-mail:
lschepers@bseerschot.nl

Groep 7B

Juffrouw Jill Heesters

e-mailadres:
jhavinga@bseerschot.nl

Groep 8A

Juffrouw Liset Schepers

e-mail:
lschepers@bseerschot.nl

Groep 8A

Juffrouw Jill Heesters

e-mailadres:
jhavinga@bseerschot.nl

Intern Begeleider

Juffrouw Yvonne van Nimwegen

e-mailadres:
yvannimwegen@bseerschot.nl

Leerlingbegeleider

Juffrouw Yvonne van Nimwegen

e-mailadres:
yvannimwegen@bseerschot.nl

Leerlingbegeleider

Juffrouw Belinda Kester

.

Administratief medewerker

Doriene Eijkemans

e-mailadres:
deijkemans@bseerschot.nl

Congiërge

Leo Vogels

.

Basisschoolcoach

Juffrouw Dorenda van Liempd

.

ICT-coach

Tine Strikkers

.

Huishoudelijke dienst

Wilma Konings

.

Huishoudelijke dienst

Wilma Brouwers

.