Het team van onze school

Op basisschool Eerschot werkt een team van ± 25 medewerkers met verschillende functies en taken. De schoolleiding (managementteam) stuurt en bewaakt de doorgaande lijn in de school en bestaat uit:
Directeur

  • Bouwcoördinatoren
  • Interne begeleider

De Intern begeleider (IB-er) is belast met de ontwikkeling, coördinatie en uitvoering van het zorgbeleid van de school en de begeleiding van de leerkrachten.

De groepsleerkrachten dragen de verantwoordelijkheid voor hun groep. Zij geven les en onderhouden contacten met de ouders. Daarnaast nemen zij zitting in de diverse kennisteams binnen de school. Er zijn ook leerkrachten met speciale taken zoals bv. taalcoördinator, cultuurcoördinator en de meerbegaafdheidscoördinator.
Daarnaast zijn werkzaam op onze school:

  • Administratieve kracht
  • Conciërge
  • Huishoudelijk personeel

 

 

Schooljaar 2017-2018

Juffrouw Vanessa Arts

Groep 1B + 2B

e-mailadres: varts@bseerschot.nl

Juffrouw Inge van Eindhoven

Groep 1B + 2B

E-mailadres: ivaneijndhoven@bseerschot.nl

Juffrouw Maria Dekkers

Groep 1C + 2C

e-mailadres: mdekkers@bseerschot.nl

Juffrouw Yvonne van de Velde

Groep 1C + 2C

e-mailadres: yvandevelde@bseerschot.nl

Juffrouw Suzanne van Boxmeer

Groep 2A +3A

e-mailadres: svanboxmeer@bseerschot.nl

Juffrouw Marieke van de Wijdeven

Groep 2A + 3A

e-mailadres: mvandeweideven@bseerschot.nl

Juffrouw Elia Dilissen

Groep 3B

e-mailadres: edilissen@bseerschot.nl

Juffrouw Carla Hulsen

Groep 3B

e-mailadres: chulsen@bseerschot.nl

Juffrouw Karin Wijnen

Groep 4A

e-mailadres: kwijnen@bseerschot.nl

Juffrouw Elke Verhoeven

Groep 4A

e-mailadres: everhoeven@bseerschot.nl

Juffrouw Sabine van Zoggel

Groep 4B + 5B

e-mailadres: svanzoggel@bseerschot.nl

Juffrouw Helge Schepens

Groep 4B + 5B

e-mailadres: hschepens@bseerschot.nl

Juffrouw Inge van den Heuvel

Groep 5A

e-mailadres: ivandenheuvel@bseerschot.nl

Juffrouw Liset Schepers

Groep 5A

e-mailadres: lschepers@bseerschot.nl

Meneer John van der Sman

Groep 6B

e-mailadres: jvandersman@bseerschot.nl

Juffrouw Helge Schepens

Groep 6B

woensdag

Juffrouw Michelle Huijbers

Groep 6A + 7A

e-mailadres: mhuijbers@bseerschot.nl

Meneer Mark Hulsen

Groep 7B + 8B

e-mailadres: mhulsen@bseerschot.nl

Juffrouw Jill Heesters

Groep 8A

e-mailadres: jhavinga@bseerschot.nl

Juffrouw Liset Schepers

groep 8A

donderdag en vrijdag

Directeur

Mevrouw Marjo Timmermans

e-mailadres: mtimmermans@bseerschot.nl

Intern Begeleider

Juffrouw Yvonne van Nimwegen

e-mailadres: yvannimwegen@bseerschot.nl

Leerlingbegeleider

Juffrouw Belinda Kester

.

Leerlingbegeleider

Juffrouw Femke van der Loo

.

Basisschoolcoach

Juffrouw Dorenda van Liempd

.

Congiërge

Leo Vogels

.

Administratief medewerker

Doriene Eijkemans

e-mailadres: deijkemans@bseerschot.nl

ICT-coach

Tine Strikkers

.

Huishoudelijke dienst

Wilma Konings

.

Huishoudelijke dienst

Wilma Brouwers

.